Yenilik ve başarıyı teşvik eden bir şirket kültürünün destekçisi olarak dünya çapında en iyi işgücüne sahip olmaktır. Çalışanlarımızın yetenekleri, motivasyonları ve yüksek sorumluluk bilinci taşımaları kurumsal başarıyı yakalayabilmemiz için büyük önem taşımaktadır.

      Gelecek için en doğru stratejileri oluşturabilmek adına, farklı düşünce ve görüşlerin paylaşılabildiği, açık tartışma ortamları yaratmak, toplum, müşterilerimiz ve çalışanlarımızı sürekli ve doğru şekilde bilgilendirebilmektir.

      Din, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin, bütün çalışanlarımıza kişisel gelişimlerine yönelik uygun fırsatlar sunmaktır. Sistematik ve düzenli eğitim programları ile çalışanlarımızın yetenek ve performanslarını arttırmayı hedefliyoruz. Tüm çalışanlarımızdan da sorumluluklarının bilincinde olmaları, bazı işleri gerektiği şekilde altlarındakilere delege etmeleri, uluslararası ölçülerde düşünmeleri, hareket kabiliyeti taşımaları ve esnek bir tutum sergilemelerini ve aynı zamanda çalışanlarımızdan da kendi alanlarındaki gelişmeleri takip etmelerini beklemekteyiz.


İş Başvuru Formu İçin Tıklayınız
...